کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان

از جمله اقدامات مناسب به‌ منظور درمان و حل اختلالات و بیماری‌های اعصاب و روان، مراجعه به روانپزشک است. کلینیک روانپزشکی و کلینیک اعصاب و روان با استفاده از پزشکان متخصص، به ارائه خدمات در این حوزه می‌پردازد. بیماری‌های اعصاب و روان، ممکن است، به دلایل مختلفی ایجاد شود. دریافت خدمات روان‌درمانی و دریافت دارو، می‌تواند سبب درمان به موقع و رفع بیماری شود.

بسیاری از افراد در طول زندگی تحت تأثیر فشارها و استرس‌های گوناگون قرار می‌گیرند. بروز و تشدید این نگرانی‌ها می‌تواند باعث تغییر در عملکرد مغز و بروز اختلالاتی شود. در نتیجه، فعالیت‌های روزمره و عملکرد تحصیلی یا شغلی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. لذا مراجعه به کلینیک روانپزشکی و مشاوره با متخصصین این زمینه، کمک شایانی به حل این موارد خواهد کرد. کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی، با بهره‌گیری از کادر مجرب و دارای بورد تخصصی آماده ارائه خدمات در این زمینه است.

چه زمانی باید به مرکز روانپزشکی مراجعه کنیم؟

باید به این نکته توجه داشت که درمان اختلالات اعصاب و روان، همانند مشکلات جسمی با سرعت و سهولت صورت نمی‌گیرد؛ بلکه این پروسه اندکی زمان‌بر و نیازمند صرف زمان و مشاوره است. چراکه اغلب این اختلالات به علت عادات نادرست در طی سالیان ایجاد شده است. با این حال، مراجعه به روانپزشک و کلینیک اعصاب و روان می‌تواند راهگشا باشد. استفاده از مشاوره‌ها و درما‌ن‌های دارویی و غیردارویی، در درمان این اختلالات بسیار مؤثر است.

به‌طور کلی، مراجعه به روانپزشک و روانشناس امری مثبت است. تقرییاً همه افراد در امور مختلف زندگی خود نیازمند مشاوره و راهنمایی هستند. لذا در دنیای امروزی، مراجعه و بهره‌گیری از خدمات و مشاوره روانپزشکان و روانشناسان، در هر زمانی کمک می‌کند تا در شتاب و فشار روزافزون زندگی، تکنیک‌های مدیریت استرس و اضطراب را بیاموزید. حتی توصیه می‌شود به صورت سالانه، حداقل یکبار، با مراجعه به کلینیک روانپزشکی به چکاپ خود بپردازید. در کنار این موضوعات، در صورت تغییر حالت یا رفتار بهتر است به یک متخصص اعصاب و روان مراجعه کنید. این تغییر حالت و خلق‌وخو، می‌تواند بر عملکرد و رفتار تأثیر گذاشته و باعث شکل‌گیری اختلالات و افکار نادرست گردد.

همان‌گونه که بیان شد، درمان در حوزه روان اغلب نیازمند صرف زمان و توجه ویژه است. درصورتی‌که، به این مشکلات توجه نداشته و آنها را به حال خود بگذارید، شرایط حادتر و سخت‌تر خواهد شد. لذا، باید با مراجعه در زمان مناسب و طبق تشخیص متخصص، با ترکیبی از مشاوره و دارو، در راستای رفع مشکلات و درمان اقدام کنید.

معرفی کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان دکتر کربلایی

کلینیک اعصاب و روان و مرکز روانپزشکی دکتر کربلایی با استفاده از پزشکان متخصص و تحت مدیریت ایشان، آماده ارائه بهترین خدمات است. بهره‌گیری از تیم حرفه‌ای و تجهیزات مدرن و پیشرفته این کلینیک را در لیست بهترین کلینیک‌های روانپزشکی در تهران و بهترین کلینیک روانشناسی تهران قرار داده است. همچنین، در راستای درمان‌های غیردارویی نیز، درمان‌های تکنولوژیک به‌صورت ویژه در این مرکز صورت می‌گیرد.
بسیاری از اختلالات و معضلات اعصاب و روان، در کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان دکتر کربلایی مورد مطالعه و درمان قرار می‌گیرد. متخصصین این مجموعه به‌منظور ارتقای سلامت روان و بهبود شرایط زندگی مراجعان، تلاش مضاعفی به خرج می‌دهند. ارائه خدمات ارزنده و مطابق با استاندارهای بین‌المللی و روز دنیا با بالاترین کیفیت، سرلوحه کار این مرکز روانپزشکی قرار دارد. بدون تردید همه این عوامل در کنار مدیریت صحیح، سبب شده تا کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی در زمره، بهترین کلینیک اعصاب و روان در تهران قرار بگیرد.

خدمات کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان دکتر کربلایی

کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی خدمات متعدد و مختلفی دارد. بسیاری از اختلالات روانپزشکی به کمک روانپزشکان و روانشناسان این مرکز مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. همچنین در کنار تخصص، با استفاده از امکانات مناسب، تشخیص و تجویز درست در اولویت کار این مرکز قرار دارد. کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی اقدامات درمانی گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف مشکلات رفتاری، ذهنی و احساسی ارائه می‌کند.

علاوه بر موارد ذکر شده، با بهره‌گیری از روانشناسان حرفه‌ای و مجرب نیز، این مرکز به ارائه مشاوره در زمینه‌های مختلف هم می‌پردازد. این مشاوره در کنار درمان‌های مرکز روانپزشکی سبب خواهد شد تا سیکل درمانی به صورت کامل صورت بگیرد. ضمن آن‌که به‌صورت مجزا نیز می‌توانید از خدمات حوزه مشاوره در زمینه‌های مختلف چون ازدواج، خانواده و ... بهره‌مند شوید. این اقدامات از عواملی است که کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی را در زمره بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران قرار داده است.

اختلالات روانپزشکی قابل درمان در کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی

همان‌گونه که بیان شد، کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی بسیاری از اختلالات مربوط به حوزه اعصاب و روان را مورد مطالعه و درمان قرار می‌دهد. از جمله این اختلالات که در این مرکز مورد درمان قرار می‌گیرد، عبارتند از :

 • اختلال اضطراب و استرس شدید

متأسفانه اضطراب، فشارهای عصبی و انواع استرس و تنش، جزئی از زندگی روزمره ما هستند. نادیده گرفتن این اختلالات و جدی نگرفتن آن می‌تواند سبب بروز مشکلات جدی‌تری شود. لذا، توجه به علائم و همچنین روش‌های درمان و کاهش اضطراب بسیار حائز اهمیت است. ازجمله اقدامات برجسته کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی، فعالیت در حوزه رفع مشکلات استرس و اضطراب است.

کلینیک روانپزشکی

 • افسردگی

یکی دیگر از معضلات رایج در زندگی انسان امروزی افسردگی است. افسردگی، ممکن است، به دلایل مختلفی در فرد ایجاد شود. برخی مواقع، موقعیت‌ها و شرایط هستند که سبب بروز این عارضه می‌شوند، مانند افسردگی پس از زایمان و PTSD. درمان افسردگی و مشاوره‌های لازم در این حوزه، ازجمله مسائلی است که به شکل ویژه در کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی به آن پرداخته می‌شود.

 • چاقی عصبی یا لاغری عصبی

مشکلات و اختلالات عصبی می‌تواند بر عملکرد جسم و بدن تأثیر بگذارد. چاقی عصبی و لاغری عصبی، دو نوع شایع در این زمینه هستند. اقدامات و درمان‌های لازم در این حوزه می‌تواند در بهبود شرایط و رفع این مشکلات بسیار مفید باشد.

 • بیش‌فعالی کودکان و بزرگسالان

بیش‌فعالی در کودکان و بزرگسالان، از دیگر اختلالات حوزه روان محسوب می‌شود. عدم تمرکز، بی‌نظمی و رفتارهای هیجانی نیز از جمله علائم این اختلال هستند. توجه به این موضوع و بهره‌گیری از مشاوره‌ها و اقدامات لازم می‌تواند در کنترل و درمان این موضوع مؤثر باشد.

 • اختلال دو قطبی

اختلال دو قطبی نیز نوعی اختلال خلقی است که سبب نوسانات در خلق وخوی فرد می‌شود. در نتیجه، این نوسانات می‌تواند بر روی رفتار و عملکرد شخص تأثیر بگذارد. ارائه خدمات مشاوره و درمان این اختلال، از جمله برجسته‌ترین خدمات کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی به شمار می‌آید.

 • اختلالات شخصیت

این نوع اختلالات، الگویی از رفتارها و هیجانات به شمار می‌رود که باعث پریشانی در فرد یا اطرافیان می‌شود. این عوامل می‌تواند بر روابط فرد با سایر افراد  تأثیر بگذارد.

 • اختلال وسواس

وسواس و افکار مزاحم، از دیگر مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. درمان وسواس با rTMS، دارو درمانی، مشاوره روانشناسی و روان درمانی نیز، از اقدامات مناسب به‌منظور رفع این مشکل است. کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی، جزء بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران بوده و آماده ارائه مشاوره‌های لازم در خصوص انواع وسواس است.

 • مشکلات جنسی

مشکلات جنسی یکی دیگر از اختلالات حوزه روان است که بسیاری از افراد خصوصاً زوجین از آن رنج می‌برند. بروز این مشکلات و تشدید آنها می‌تواند صمیمیت و رابطه یک خانواده را به شدت تحت تأثیر قرار دهد. لذا نیازمند توجه ویژه و مشاوره مخصوص در این زمینه است.

کلینیک اعصاب و روان

 • واژینیسموس

یکی از مشکلات در حوزه روابط زناشویی و مسائل جنسی، واژینیسموس است. این مشکل در صورتی که برطرف نشود، به شدت می‌تواند روابط عاطفی و سلامتی روحی زنان را تحت تأثیر قرار دهد.

 • اختلال نعوذ

اختلال در نعوذ یا ناکارآمدی جنسی، از جمله مشکلات و مسائل جنسی آقایان است. این مورد می‌تواند علل مختلف فیزیولوژیکی یا روانی همچون اضطراب و استرس داشته باشد. مشاوره، دارو درمانی و تغییر در سبک زندگی و رژیم غذایی، برخی از اقدامات جهت رفع این اختلال است. درمان و مشاوره در حوزه مسائل جنسی تنها یکی از چندین اقدام مهم در کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی است.

 • اختلالات خواب

اختلالات خواب از جمله مسائلی است که به شدت می‌تواند آرامش و سلامت فرد را تحت الشعاع قرار دهد. زیاد یا کم خوابیدن، پریدن از خواب یا مشکل در به خواب رفتن از جمله این اختلالات است. استرس، افسردگی، اضطراب و تشویش ازجمله عوامل مهم در بروز این مشکل هستند. در صورت عدم توجه به این مسائل، کیفیت زندگی و عملکرد فرد می‌تواند تحت تأثیر قرار بگیرد.

 • مشکل ارگاسم زنان

مشکلات و مسائل ارگاسم و تحریکات جنسی عوامل و ریشه‌های مختلفی دارد. هریک از آنها می‌تواند منجر به بروز اختلال و نارضایتی فرد شود. موارد روانشناختی همچون استرس و موارد زیستی مانند بیماری‌ها و مصرف داروها می‌تواند سبب بروز این اختلال شود. لذا توجه ویژه و بهر‌ه‌گیری از مشاوره‌های لازم در رفع این عارضه، می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

 • مشکل ارگاسم مردان

اختلال در ارگاسم مردان نسبت به زنان، کمتر شایع است. اما به دلایل مختلفی مانند افسردگی، معضلات جنسی، روابط بین زوجین و اختلال در هورمو¬ن‌ها نظیر تستوسترون، به وجود می‌آید. با مشاوره و دریافت درمان‌های لازم می‌توان نسبت به رفع این مشکل اقدام نمود. کلینیک اعصاب و روان و مرکز روانپزشکی دکتر کربلایی اقدام به ارائه خدمات در حوزه مسائل زناشویی نموده است.

 • اختلال پانیک

پانیک یا حملات عصبی نیز، از جمله مشکلات حوزه اعصاب و روان است که به دلایل مختلفی می‌تواند به وجود آید. علت اصلی وقوع این اختلال، مسائل اضطرابی است. مراجعه به روانپزشک و روانشناس در درمان پانیک بدون دارو و سایر روش‌های درمانی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

 • انواع فوبیا

فوبیا یا ترس، از جمله اختلالات عصبی و از شایع‌ترین مشکلات در حوزه روان به شمار می‌رود. البته ترس درحد نرمال واکنشی طبیعی و محافظه‌کارانه است. اما در صورت بروز ترس به شکل افراطی، می‌تواند به نوعی اختلال تبدیل گردد. فوبیاها، انواع مختلفی دارند. همچون فوبیای حیوانات، محیطی (ارتفاع و...)، فرآیند (پرواز، زایمان)، موقعیت (تنهایی، تاریکی) و فرهنگی (طرد شدن، موفقیت و ...). 

 • انزال زودرس

انزال زودرس، ازجمله مشکلات و معضلات رایج در حوزه مسائل زناشویی است. نادیده گرفتن و عدم توجه مناسب به این اختلال، می‌تواند رابط جنسی زوجین را به شدت تحت تأثیر قراردهد.

 • اسکیزوفرنی

اسکیزوفرنی یکی دیگر از اختلالات روانی است که می‌تواند تفکر و رفتار فرد را تحت تأثیر قرار دهد. مراجعه به روانپزشک و دریافت مشاوره‌ها و درمان‌های لازم در این خصوص بسیار ضروری است.

 • اعتیاد

اعتیاد و مشکلات پیرامون آن، ازجمله معضلات عصبی است که می‌تواند زندگی فرد را تغییر دهد. اعتیاد را می‌توان، نوعی ناتوانی در مواجه با مسائل و ضعف اخلاقی تعریف کرد. اعتیاد، نوعی بیماری قابل درمان است که بهره‌گیری از مشاوره روانپزشکان و روانشناسان از جمله راه‌کارهای آن است.

و...

مرکز روانپزشکی و کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی آماده ارائه خدمات در زمینه انواع اختلالات حوزه روان است. مواردی که بیان شد، در کنار بسیاری دیگر از اختلالات حوزه روان، در این مرکز مورد بررسی و درمان قرار می‌گیرد.

بهترین کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان در تهران

بدون شک به کارگیری پزشکان و متخصصان مجرب در زمینه اعصاب و روان نخستین فاکتور برای یک کلینیک خوب به شمار می‌آید. در کنار کادر حرفه‌ای، مدیریت و نظارت شایسته بر عملکرد پزشکان نیز بسیار حائز اهمیت است. بهره‌گیری از تجهیزات و متدهای نوین و روز دنیا نیز، مکمل این فاکتورها خواهد بود. در نتیجه، همه این عوامل می‌تواند یک کلینیک اعصاب و روان را به بهترین مرکز روانپزشکی تبدیل کند.

روانپزشکان کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی، بسیاری از استانداردها و آزمون‌های لازم در این زمینه را پشت سر گذاشته‌ است. ضمن آنکه با بهره‌گیری از تجربه و تخصص ویژه و شرکت در دور‌ه‌های آموزشی، توان خود را ارتقا داده‌اند. همچنین استفاده از تجهیزات و روش‌های نوین و منحصربه¬‌فرد نظیر درمان‌های تکنولوژیک، مکمل این مجموعه است. در نتیجه، همه این عوامل سبب شده تا کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی جزء بهترین کلینیک‌های روانپزشکی در تهران محسوب شود.

دریافت خدمات روانپزشکی و اعصاب و روان از کلینیک دکتر کربلایی

با توجه به آنچه بیان شد، مرکز روانپزشکی و کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی مجموعه‌ای از بهترین خدمات را فراهم کرده‌ است. به‌منظور رضایت و راحتی مراجعین گرامی، امکان دریافت خدمات به‌صورت تلفنی و مراجعه حضوری نیز وجود دارد. همچنین، سایت دکتر کربلایی و شبکه‌های اجتماعی این کلینیک، آماده اطلاع‌رسانی و تکمیل اطلاعات و خدمات هستند.

بهترین دکتر روانشناس کودک و نوجوان در تهران
بهترین دکتر روانشناس کودک و نوجوان در تهران

بهترین دکتر روانشناس کودک و نوجوان در کلینیک چند تخصصی دکتر کربلایی آماده خدمت رسانی است. در این پست ...

فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان در تهران
فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان در تهران

بهترین فوق تخصص روانپزشکی کودکان و نوجوانان در کلینیک چند تخصصی دکتر کربلایی آماده خدمت رسانی است. د ...

دکتر روانپزشک در شمال تهران
دکتر روانپزشک در شمال تهران

دکتر روانپزشک (متخصص اعصاب و روان)، متخصص تشخیص و درمان بیماری‌های روانی یا روان‌درمانی است. دکتر عل ...

همین امروز تماس بگیرید

نوبت خود را اینترنتی ثبت کنید

دریافت نوبت دکتر