کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره

بدون شک در بحبوحه مشکلات و عوامل آسیب‌زای زندگی امروزی، نیاز به آرامش بیش‌ از پیش احساس می‌شود. امروزه، بهداشت و سلامت روان ازجمله نیازهای اجتماعی است که در سال‌های اخیر، بیشتر به آن توجه شده‌ است. کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره، مکانی است که برای حل مشکلات، دوری از اضطراب و بهبود حس رضایت و آرامش ایجاد گردیده است. بدون تردید در سایه بهداشت و سلامت روان است که یک جامعه می‌تواند در پیشبرد اهداف خود به موفقیت برسد.

علاوه بر موقعیت‌هایی که در زندگی روزمره هر یک از ما رخ می‌دهد، با مسائل مختلف اجتماعی نیز روبه‌رو هستیم. مسائلی چون مشکلات و معضلات خانوادگی، مسائل حوزه ازدواج، تربیت فرزندان، مسائل زناشویی و ... در نتیجه، وجود یک کارشناس خوب و خبره در راهنمایی و مشاوره ما بسیار حائز اهمیت است. مراکز مشاوره و کلینیک‌های روانشناسی با برخورداری از علم، تجربه و تجهیزات لازم، می‌توانند قدم مهمی در این زمینه بردارند. لذا آشنایی با خدمات و همچنین اعضا و مشاوران این مجموعه، می‌تواند کلید یک انتخاب صحیح و هوشمندانه باشد. بدون شک، وجود کادر مجرب و کاربلد در کنار بهره‌گیری از اصول حرفه‌ای، تجربه و نظارت، بسیار حائز اهمیت است.

کلینیک روانشناسی

معرفی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی دکتر کربلایی واقع در شمال تهران (زعفرانیه)

هدف از راه‌اندازی کلینیک و مرکز مشاوره دکتر کربلایی، ارائه خدمات در حوزه روانشناسی و روانپزشکی بوده است. بهره‌گیری از دانش روز، پزشکان و مشاوران حرفه‌ای و استفاده از جدیدترین تجهیزات، تنها برخی از اقدامات این کلینیک به شمار می‌رود.

کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی به‌منظور ارائه بهترین خدمات، به‌صورت تیم‌درمانی فعالیت می‌کند. دو پزشک با بورد تخصصی در زمینه‌های اعصاب و روان و مغز و اعصاب در این زمینه به شکل حرفه‌ای فعالیت دارند. روان درمانی و مشاوره‌ها نیز، تحت نظارت دکتر کربلایی و به کمک روانشناسان منتخب و کاربلد صورت می‌گیرد. این مرکز خدمات روانشناسی، علاوه بر درمان‌های دارویی، از درمان‌های غیردارویی متعددی نیز استفاده می‌نماید. مشاور‌ه‌های روان‌درمانی و درمان‌های تکنولوژیک، از جمله درمان‌های غیردارویی است. کلیه این اقدامات و امکانات سبب شده تا مرکز مشاوره روانشناسی دکتر کربلایی جزو بهترین کلینیک روانشناسی در تهران به‌ شمار آید.

کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی همواره ارائه بهترین خدمات با استانداردهای بین‌المللی و ارتقاء کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است. بدین منظور مشاوران و پزشکان این مجموعه ملزم به گذراندن دوره‌­ها و  شرکت در کنگره‌های داخلی و خارجی هستند. همچنین، شرکت در جلسات علمی هفتگی و ماهانه نیز، از دیگر فعالیت‌های اعضای این کلینیک است. در جهت اطمینان از رضایت‌مندی مراجعین گرامی نیز، پیگیری، تماس و ثبت بازخورد آن‌ها، در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

دکتر علی کربلایی


دکتر روانپزشک در کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان دکتر کربلایی


خدمات مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی

هر شخص در هر برهه‌ای از زمان، ممکن است، دچار بحران‌ها و چالش‌های جدی شود. چالش‌هایی که حتی می‌تواند ریشه در کودکی و خردسالی داشته باشد. بایدها و نبایدهایی که می‌تواند عملکرد و رفتار ما را تحت تأثیر قرار دهد. در نتیجه، کشمکش‌ها و معضلات به وجود آمده، نیازمند راه حل مناسب و کارآمد هستند. کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره، بهترین مکان برای کسب مشورت و راه حل در زمینه‌های مختلف محسوب می‌شود.­

همان‌گونه که اشاره شد، مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی با بهره‌گیری از کادر حرفه‌ای، در حوزه مشاوره و روانشناسی به ارائه خدمات می‌پردازد. این خدمات طیف گسترده‌ای از موارد و معضلات زندگی امروزی را در بر می‌گیرد. در نتیجه، به‌‌منظور حل بسیاری از این شرایط و موقعیت‌ها، می‌توانید از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوید. در همین راستا، از جمله مهم‌ترین و برجسته‌ترین خدمات مرکز مشاوره دکتر کربلایی می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

مرکز مشاوره

مشاوره خانواده

امروزه، با توجه به شرایط پیچیده زندگی، حل مشکلات خانوادگی از اهمیت ویژه‌ای برخور است. کمک گرفتن از یک مشاور خوب لزوماً در مواجهه با مشکلات بزرگ و پیچیده نیست؛ بلکه هر خانواده‌ای برای بهبود سلامت روان و روابط خود می‌تواند از رهنمودهای یک کارشناس خبره بهره گیرد. وجود یک مشاور و کارشناس خانواده می‌تواند در راهنمایی و حل بسیاری از این چالش‌ها راهگشا باشد؛ حل مشکلاتی مانند ارتباط‌های بین زوجین، والدین با فرزندان، مواردی از قبیل عدم درک متقابل، پنهان کاری و ... برخی از این موارد هستند. مرکز مشاوره دکتر کربلایی با در اختیار داشتن کارشناسان توانمند در حوزه خانواده، می‌تواند به شما در حل این مسائل کمک کند.

مشاوره ازدواج

بدون شک ازدواج یکی از مهم‌ترین تصمیمات هر فرد در زندگی محسوب می‌شود. مشکلات ارتباطی، بهبود روابط، استرس و ترس از زندگی مشترک از جمله نیازهای اولیه افراد در این حوزه است. مشاوره ازدواج، یکی از بهترین ابزارها جهت شناخت زوجین و یک ازدواج موفق به شمار می‌رود. ضمن آن‌ که مشاوره ازدواج تنها به پیش از آن ختم نمی‌شود؛ بلکه حفظ سلامت و آرامش زندگی و بهبود شرایط و روابط، از لازمه‌های پایداری در ازدواج است. مسائلی از قبیل ناباروری، اعتیاد، طلاق و درگیری‌های بین زوجین از جمله مسائلی است که نیازمند مشاوره و ارائه راه‌حل است. در همین راستا، مشاوره ازدواج به عنوان یکی از مسائل حیاتی، جایگاه ویژه‌ای در مرکز مشاوره دکتر کربلایی دارد.

مشاوره جنسی و زناشویی

وجود چالش‌های عاطفی و جسمی، می‌تواند پایه‌ها و ارکان یک زندگی را تحت‌الشعاع قرار دهد. در واقع، یک رابطه زناشویی و جنسی رضایت‌بخش، لازمه ارتباط زوجین است. مشاوره جنسی و زناشویی، ازجمله راهکارهای مناسب در حل این معضلات است. اختلالات جنسی، عدم رضایت طرفین از رابطه، کمبود میل و اعتمادبه‌نفس پایین از جمله مشکلات این حوزه است. در همین راستا، کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی با بهره‌گیری از مشاوران کاربلد و متدهای مناسب، در این مسیر قدم برداشته است. لذا، به‌‌منظور درمان و رفع مشکلات زناشویی و مشاوره جنسی می‌توانید از خدمات این مرکز مشاوره استفاده نمایید. همچنین اقدامات و امکانات این مجموعه سبب شده تا این مرکز، جزو بهترین کلینیک روانشناسی در تهران محسوب شود.

مشاوره کودک و نوجوان

امروزه کودکان و نوجوانان در دنیایی از اکتشافات و خلاقیت‌ها زندگی می‌کنند. درنتیجه، چگونگی کنار آمدن با مشکلات کودکان و نوجوانان و شناخت خصوصیات آن‌ها پیچیدگی‌های خاصی دارد. به ویژه دوره نوجوانی که دوره به مراتب حساس‌تری است. لذا، توجه به نیازهای فرزندان و شناخت صحیح از نحوه ارتباط با آن‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. بدون شک، رفتارهای والدین و طرز تعامل با فرزندان تأثیر شگرفی بر تربیت آن‌ها خواهد داشت. وجود کارشناسان و مشاوران خوب می‌تواند تا حد زیادی به خانواده‌ها در حل معضلات آن‌ها کمک نماید. 

مشاوره بارداری

دوران بارداری یکی از حساس‌ترین برهه‌های زمانی برای زوجین و خصوصاً مادران است. شرایط جسمی، روحی و عاطفی مادر، تأثیرات مستقیمی بر جنین خواهد داشت. در نتیجه، بروز مشکلات و ناملایمتی‌ها، می‌تواند اثرات نامناسبی بر روند بارداری داشته باشد. آماد‌ه‌سازی ذهنی و روانی زوجین پیش از اقدام به فرزندآوری و همچنین در طول دوران بارداری بسیار حائز اهمیت است. نگرانی‌، اضطراب و استرس از جمله مواردی است که زوجین ممکن است، با آن روبه‌رو شوند. مواردی که می‌تواند، زندگی و روابط خانوادگی را با چالش‌هایی روبه‌رو نماید.

مشاوره زوج درمانی

شناخت صحیح از یکدیگر، احترام و اعتماد متقابل و پذیرش یکدیگر با وجود کم و کاستی‌ها از لازمه‌های زندگی مشترک است. بدون تردید وجود صمیمت در ابعاد مختلف، تأثیر قابل توجهی بر رضایت زوجین دارد. مشاوره زوج درمانی ازجمله راهکارهایی است که سبب ایجاد صمیمیت روان‌شناختی و حل مشکلات بین زوجین خواهد شد. در نتیجه، با یادگیری مهارت‌های ارتباطی و زناشویی لازم می‌توان در جهت پیشبرد اهداف و پایه‌گذاری یک زندگی سالم قدم برداشت. مشاوره زوج درمانی به‌وسیله مشاوران مجرب، یکی دیگر از خدمات کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی است. ارزیابی مهارت‌ها، شناسایی روش‌های نامطلوب و تغییر آن‌ها، شناخت و درک متقابل طرفین، از مهم‌ترین اقدامات این حوزه است.

مشاوره غیرحضوری

مراجعین شهرستان و یا خارج از کشور می‌توانند از خدمات مشاوره به صورت غیر حضوری بهره‌مند شوند. این خدمات در کلینیک دکتر کربلایی توسط روانشناسان متبحر و متخصص انجام می‌شود. 

مشاوره روانشناسی

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی و روانشناس خوب در تهران

بدون تردید بهترین مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی، نخست باید از کادری حرفه‌ای و باتجربه برخوردار باشد. کادری که دارای بورد تخصصی و مهارت کافی در حوزه روانشناسی باشد. بدون شک همکاری به شکل گروهی، متشکل از افراد متخصص در هرحوزه، می‌تواند در پیشبرد کامل اهداف اثربخش باشد. در واقع، روانپزشکی و روان‌درمانی در کنار یکدیگر می‌توانند منجر به درمان بهتر و کامل‌تر شوند. همچنین در کنار روش‌ها و متدهای رایج و تجربی، از روش‌های نوین و تجهیزات جدید نیز بهره گیرند.

وجود روانشناس خوب و کاربلد، در حوزه روان‌درمانی و مشاوره، جزء پارامتری حیاتی است. در واقع روانشناس خوب و خبره باید فیلترها و آزمون‌های استاندارد این حوزه را با موفقیت پشت سر بگذارد. ضمن آنکه به مهارت‌های فعلی اکتفا نکرده و با شرکت در همایش‌ها و یادگیری شیوه‌های نوین خود را آماده نگه دارد.

استفاده از پزشکان و روانشناسان خبره، استفاده از متدهای جدید و تجهیزات بروز ازجمله مزایای مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره دکتر کربلایی است. این مزایا در کنار تجربه و نظارت اصولی، سبب شده تا این مجموعه جزو بهترین کلینیک روانشناسی در تهران محسوب شود. 

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره

دریافت خدمات مشاوره‌ای و روانشناسی از کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی

همان‌گونه که بیان شد، مرکز خدمات روانشناسی دکتر کربلایی آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های مختلف است. روان‌درمانی در این مرکز به‌صورت تخصصی و توسط روانشناسان مجرب، تحت نظارت دکتر کربلایی انجام می‌شود. تمامی متخصصان با استفاده از آزمون‌های ویژه، تأیید صلاحیت شده و از تخصص و مهارت لازم برخوردارند. همچنین در جهت تکمیل فرآیند درمان، در کنار این مجموعه، کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی فعالیت دارد. این مرکز با دارا بودن تست‌های تشخیص و روان‌سنجی، آماده ارائه بهترین خدمات در حوزه سلامت اعصاب و روان است.

مشاوران و روانشناسان این مجموعه نیز، در کمال تخصص و حوصله، آماده مشاوره به شما عزیزان هستند. همچنین با آماده‌سازی فضای مناسب، از شما مراجعین  محترم میزبانی می‌کنند. لذا به‌راحتی و با آسودگی خاطر می‌توانید از خدمات و مشاوره‌های لازم، با بالاترین تخصص و کیفیت بهره‌مند شوید.

در نتیجه، شما عزیزان می‌توانید از طریق تماس یا مراجعه حضوری به کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره دکتر کربلایی، از خدمات روانشناسی این مجموعه استفاده نمایید. همچنین می‌توانید با استفاده از مطالب سایت و شبکه‌های اجتماعی این مرکز، از آخرین مطالب و اطلاعات آگاهی یابید.

مشاوره تحصیلی
مشاوره تحصیلی

درگیر مشکلاتی از قبیل انتخاب رشته، مهارت های تحصیلی مطلوب و اعتماد به نفس، تقویت مهارت های تمرکز، حا ...

کارکردهای هوش هیجانی و روش‌های افزایش آن
کارکردهای هوش هیجانی و روش‌های افزایش آن

هوش هیجانی در کودک | هوش عاطفی یا احساسی مربوط به مدیریت احساسات توانایی شناخت است و در آموزش کودکان ...

ترک اعتیاد با دستگاه rTMS و مزیت‌های آن
ترک اعتیاد با دستگاه rTMS و مزیت‌های آن

ترک اعتیاد با دستگاه rTMS از روش‌های مدرن و مؤثر ترک است. در این مطلب از وبلاگ دکتر کربلایی هزینه، ف ...

دکتر روانشناس خوب در شمال تهران
دکتر روانشناس خوب در شمال تهران

روانشناس‌ها در چه زمینه‌ای تخصص دارند و چه زمانی باید به یک روانشناس مراجعه کنیم؟ در این مقاله از سا ...

مشاوره خیانت همسر
مشاوره خیانت همسر

یکی از ناگوارترین تجربه‌هایی که فرد ممکن است در طول رابطه زناشویی خود با آن مواجه شود، خیانت همسر اس ...

مشاوره طلاق
مشاوره طلاق

در سال های اخیر افزایش مشکلات سبب افزایش آمار طلاق شده است و حدود 80 درصد طلاق ها در 5 سال ابتدایی ا ...

خانواده درمانی
خانواده درمانی

یکی از انواع روان درمانی که به بررسی چالش‌های خانواده و کمک به حل مسائل آن‌ها می‌پردازد، خانواده درم ...

مشاوره فردی
مشاوره فردی

هر فرد در زندگی با مشکلات و چالش‌های مختلفی مواجه می‌شود که عبور کردن از آن نیازمند مهارت و شناخت اس ...

مشاوره ترک اعتیاد
مشاوره ترک اعتیاد

اعتیاد یک اختلال رفتاری است و دلایل مختلفی برای ابتلا به آن وجود دارد. این اختلال می تواند آسیب های ...

مشاوره بارداری
مشاوره بارداری

مشاوره بارداری چیست؟ آمادگی روانی قبل از بارداری نحوه غلبه بر اضطراب دوران حاملگی با مشاوره بارداری ...

زوج درمانی
زوج درمانی

زوج درمانی چیست و چه مواردی در جلسات مشاوره مطرح می‌شود برای دریافت نوبت مشاوره به صورت حضوری، آنلای ...

مشاوره ترک سیگار حضوری و غیر حضوری
مشاوره ترک سیگار حضوری و غیر حضوری

کلینیک تخصصی ترک سیگار-دکتر علی کربلائی-خدمات این کلینیک: درمان دارویی ترک سیگار- حمایت از افراد در ...

همین امروز تماس بگیرید

نوبت خود را اینترنتی ثبت کنید

دریافت نوبت دکتر